• EPSCPE100-ABAC   High performance Ethernet PHY transceiver,jlplc
  • EPSCPE100-ABAC   High performance Ethernet PHY transceiver
No.EPSCPE100-ABAC
Desciption
EPSCPE100-ABAC is a high-performance module with the following features:
The bandwidth is 100 MHz and the storage depth is 1M sampling points (single channel) or 500K sampling points (dual channel).
The input impedance is 1 MΩ || 15 pF,50 Ω, and the time base range is 2 ns/div to 50 s/div.
The bandwidth of Lisayu graphics is 50 MHz and the phase difference is ± 3°.